Ettan Norra
Sweden
League level:
Third Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 394
- Foreigners: 56 Players 14.2%
- ø-Market value: €5k
- ø-Age: 23.3
Complete Ettan Norra schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/6/192:00 PM | ||||||
(10.) Rynninge IK | 2:3 | Akropolis IF (5.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Karlstad BK | 2:2 | Vasalunds IF (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(3.) Karlslunds IF | 3:1 | Sylvia (13.) | ||||
Sun 4/7/193:00 PM | ||||||
(4.) Carlstad United | 2:0 | BK Forward (15.) | ||||
(1.) Linköping City | 4:0 | Bodens BK (16.) | ||||
(2.) Sandvikens IF | 3:1 | Sollentuna FK (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) Nyköpings BIS | 2:1 | Gefle (11.) | ||||
(12.) Team TG | 0:1 | Umeå FC (7.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/13/194:00 PM | ||||||
(15.) Sylvia | 0:2 | Karlstad BK (5.) | ||||
(6.) Akropolis IF | 2:2 | Carlstad United (4.) | ||||
(12.) Sollentuna FK | 1:1 | Nyköpings BIS (7.) | ||||
Sun 4/14/192:00 PM | ||||||
(10.) BK Forward | 2:0 | Team TG (13.) | ||||
(16.) Bodens BK | 0:3 | Sandvikens IF (1.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 5:3 | Linköping City (8.) | ||||
(9.) Gefle | 3:0 | Rynninge IK (14.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(11.) Vasalunds IF | 2:2 | Karlslunds IF (3.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/19/192:00 PM | ||||||
(2.) Carlstad United | 3:1 | Sollentuna FK (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(5.) Linköping City | 4:1 | BK Forward (12.) | ||||
(1.) Sandvikens IF | 5:1 | Rynninge IK (15.) | ||||
Sat 4/20/194:00 PM | ||||||
(7.) Karlslunds IF | 1:1 | Akropolis IF (8.) | ||||
Sun 4/21/193:00 PM | ||||||
(14.) Team TG | 1:3 | Sylvia (11.) | ||||
Mon 4/22/194:00 PM | ||||||
(3.) Nyköpings BIS | 2:0 | Bodens BK (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) Vasalunds IF | 0:0 | Gefle (9.) | ||||
(4.) Karlstad BK | 1:0 | Umeå FC (6.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/26/197:00 PM | ||||||
(9.) Sylvia | 3:0 | Nyköpings BIS (8.) | ||||
Sat 4/27/192:00 PM | ||||||
(12.) BK Forward | 0:1 | Sandvikens IF (1.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) Gefle | 0:3 | Carlstad United (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(14.) Sollentuna FK | 1:3 | Linköping City (3.) | ||||
(6.) Akropolis IF | 2:0 | Karlstad BK (7.) | ||||
Sun 4/28/192:00 PM | ||||||
(13.) Rynninge IK | 2:1 | Team TG (15.) | ||||
(16.) Bodens BK | 0:2 | Karlslunds IF (5.) | ||||
Wed 5/15/194:30 PM | ||||||
(4.) Umeå FC | 2:1 | Vasalunds IF (11.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 5/1/191:00 PM | ||||||
(16.) Bodens BK | 1:1 | BK Forward (12.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(15.) Sollentuna FK | 0:0 | Karlstad BK (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) Vasalunds IF | 1:1 | Carlstad United (3.) | ||||
(6.) Umeå FC | 1:3 | Akropolis IF (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) Karlslunds IF | 0:0 | Nyköpings BIS (8.) | ||||
(9.) Sylvia | 3:3 | Rynninge IK (13.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Linköping City | 3:0 | Gefle (11.) | ||||
(2.) Sandvikens IF | 1:2 | Team TG (14.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/4/193:00 PM | ||||||
(7.) Karlstad BK | 1:1 | Karlslunds IF (6.) | ||||
Sun 5/5/193:00 PM | ||||||
(4.) Akropolis IF | 1:1 | Sollentuna FK (15.) | ||||
(14.) Rynninge IK | 1:2 | Linköping City (1.) | ||||
(10.) Gefle | 3:0 | Bodens BK (16.) | ||||
(13.) BK Forward | 1:2 | Umeå FC (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) Nyköpings BIS | 3:3 | Sandvikens IF (3.) | ||||
(2.) Carlstad United | 3:2 | Sylvia (9.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(11.) Team TG | 3:1 | Vasalunds IF (12.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/11/194:00 PM | ||||||
(8.) Sylvia | 4:2 | BK Forward (14.) | ||||
(7.) Karlslunds IF | 1:1 | Gefle (11.) | ||||
(15.) Sollentuna FK | 0:1 | Rynninge IK (13.) | ||||
(16.) Bodens BK | 0:1 | Team TG (9.) | ||||
Sun 5/12/193:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 1:0 | Carlstad United (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Linköping City | 0:1 | Karlstad BK (6.) | ||||
(12.) Vasalunds IF | 3:0 | Nyköpings BIS (10.) | ||||
(3.) Sandvikens IF | 2:2 | Akropolis IF (5.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/18/192:00 PM | ||||||
(2.) Akropolis IF | 8:0 | Bodens BK (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) Karlslunds IF | 0:0 | Sandvikens IF (4.) | ||||
(15.) BK Forward | 1:2 | Vasalunds IF (9.) | ||||
Sun 5/19/193:00 PM | ||||||
(13.) Rynninge IK | 1:2 | Umeå FC (1.) | ||||
(11.) Team TG | 0:1 | Sollentuna FK (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) Gefle | 0:2 | Sylvia (6.) | ||||
(10.) Nyköpings BIS | 2:2 | Linköping City (3.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(5.) Carlstad United | 0:0 | Karlstad BK (7.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/25/192:00 PM | ||||||
(10.) Team TG | 4:2 | Karlslunds IF (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) Karlstad BK | 1:2 | Gefle (11.) | ||||
(6.) Sylvia | 1:3 | Akropolis IF (2.) | ||||
(13.) Sollentuna FK | 1:1 | BK Forward (15.) | ||||
(16.) Bodens BK | 0:1 | Carlstad United (4.) | ||||
Sun 5/26/194:00 PM | ||||||
(1.) Umeå FC | 3:0 | Nyköpings BIS (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Vasalunds IF | 3:2 | Rynninge IK (14.) | ||||
(3.) Sandvikens IF | 1:0 | Linköping City (5.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 5/29/197:00 PM | ||||||
(12.) Rynninge IK | 2:1 | Carlstad United (4.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(15.) BK Forward | 0:3 | Akropolis IF (1.) | ||||
Thu 5/30/193:00 PM | ||||||
(10.) Gefle | 2:1 | Team TG (11.) | ||||
(5.) Linköping City | 2:2 | Vasalunds IF (9.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(16.) Bodens BK | 1:1 | Sollentuna FK (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(13.) Nyköpings BIS | 0:4 | Karlstad BK (7.) | ||||
(6.) Sylvia | 4:1 | Sandvikens IF (3.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Karlslunds IF | 2:1 | Umeå FC (2.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 6/2/193:00 PM | ||||||
(13.) Rynninge IK | 1:1 | Karlslunds IF (7.) | ||||
(6.) Karlstad BK | 0:1 | Bodens BK (16.) | ||||
(1.) Akropolis IF | 4:0 | Team TG (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Carlstad United | 0:0 | Linköping City (5.) | ||||
(12.) Sollentuna FK | 6:0 | Sylvia (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Vasalunds IF | 1:1 | Sandvikens IF (3.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 1:0 | Gefle (10.) | ||||
Mon 6/3/197:00 PM | ||||||
(14.) Nyköpings BIS | 1:3 | BK Forward (15.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 6/8/194:00 PM | ||||||
(7.) Karlslunds IF | 0:0 | Linköping City (4.) | ||||
(10.) Gefle | 0:0 | Sollentuna FK (12.) | ||||
(13.) BK Forward | 3:2 | Rynninge IK (14.) | ||||
(1.) Akropolis IF | 2:0 | Nyköpings BIS (15.) | ||||
Sun 6/9/192:00 PM | ||||||
(16.) Bodens BK | 1:1 | Vasalunds IF (8.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Sylvia | 1:3 | Umeå FC (2.) | ||||
4:45 PM | ||||||
(11.) Team TG | 1:1 | Karlstad BK (6.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(5.) Sandvikens IF | 1:2 | Carlstad United (3.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 6/14/197:00 PM | ||||||
(6.) Karlstad BK | 3:1 | BK Forward (14.) | ||||
(4.) Linköping City | 3:2 | Sylvia (9.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 2:0 | Bodens BK (16.) | ||||
Sat 6/15/192:00 PM | ||||||
(12.) Rynninge IK | 6:4 | Nyköpings BIS (15.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) Karlslunds IF | 2:1 | Sollentuna FK (13.) | ||||
(3.) Carlstad United | 1:1 | Team TG (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(10.) Gefle | 0:1 | Sandvikens IF (5.) | ||||
Sun 6/16/195:00 PM | ||||||
(8.) Vasalunds IF | 1:2 | Akropolis IF (1.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 6/20/196:00 PM | ||||||
(10.) Sollentuna FK | 3:2 | Umeå FC (2.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(13.) BK Forward | 2:0 | Karlslunds IF (7.) | ||||
Sun 6/23/1912:00 PM | ||||||
(16.) Bodens BK | 5:2 | Rynninge IK (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Akropolis IF | 3:0 | Gefle (12.) | ||||
(11.) Team TG | 2:2 | Linköping City (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(15.) Nyköpings BIS | 2:1 | Carlstad United (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Vasalunds IF | 5:1 | Sylvia (9.) | ||||
(6.) Sandvikens IF | 1:2 | Karlstad BK (5.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 6/28/197:00 PM | ||||||
(6.) Carlstad United | 1:2 | Karlslunds IF (7.) | ||||
Sat 6/29/194:00 PM | ||||||
(12.) Gefle | 1:0 | BK Forward (13.) | ||||
(3.) Karlstad BK | 3:2 | Rynninge IK (14.) | ||||
(4.) Linköping City | 2:3 | Akropolis IF (1.) | ||||
(10.) Sollentuna FK | 1:0 | Vasalunds IF (8.) | ||||
(5.) Sandvikens IF | 0:0 | Umeå FC (2.) | ||||
Sun 6/30/193:00 PM | ||||||
(9.) Sylvia | 4:2 | Bodens BK (16.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(11.) Team TG | 2:0 | Nyköpings BIS (15.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 7/4/197:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 2:1 | Sollentuna FK (11.) | ||||
(15.) Nyköpings BIS | 2:3 | Vasalunds IF (8.) | ||||
Sat 7/6/193:00 PM | ||||||
(7.) Karlslunds IF | 1:1 | Team TG (10.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) Gefle | 0:5 | Karlstad BK (3.) | ||||
(14.) Rynninge IK | 1:1 | Sylvia (9.) | ||||
(13.) BK Forward | 2:2 | Carlstad United (6.) | ||||
(1.) Akropolis IF | 1:3 | Sandvikens IF (5.) | ||||
Sun 7/7/194:00 PM | ||||||
(16.) Bodens BK | 0:4 | Linköping City (4.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/2/197:00 PM | ||||||
(4.) Linköping City | 2:0 | Rynninge IK (14.) | ||||
Sat 8/3/194:00 PM | ||||||
(3.) Karlstad BK | 2:1 | Nyköpings BIS (15.) | ||||
(8.) Sylvia | 1:0 | Karlslunds IF (7.) | ||||
Sun 8/4/193:00 PM | ||||||
(10.) Team TG | 0:0 | Bodens BK (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) Carlstad United | 2:1 | Gefle (12.) | ||||
(11.) Sollentuna FK | 0:2 | Akropolis IF (1.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(9.) Vasalunds IF | 1:2 | Umeå FC (2.) | ||||
(5.) Sandvikens IF | 1:0 | BK Forward (13.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/10/192:00 PM | ||||||
(13.) Rynninge IK | 2:1 | BK Forward (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Gefle | 3:3 | Vasalunds IF (9.) | ||||
(5.) Carlstad United | 2:1 | Nyköpings BIS (15.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Akropolis IF | 4:3 | Karlslunds IF (7.) | ||||
Sun 8/11/192:00 PM | ||||||
(3.) Karlstad BK | 3:0 | Team TG (10.) | ||||
(12.) Sollentuna FK | 2:3 | Bodens BK (16.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 1:1 | Sylvia (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(6.) Linköping City | 1:3 | Sandvikens IF (4.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/16/197:00 PM | ||||||
(7.) Karlslunds IF | 4:0 | Rynninge IK (13.) | ||||
(16.) Bodens BK | 1:1 | Umeå FC (2.) | ||||
Sat 8/17/192:00 PM | ||||||
(14.) BK Forward | 0:0 | Linköping City (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(15.) Nyköpings BIS | 1:1 | Akropolis IF (1.) | ||||
(9.) Vasalunds IF | 2:2 | Karlstad BK (3.) | ||||
(8.) Sylvia | 1:1 | Sollentuna FK (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(4.) Sandvikens IF | 4:1 | Gefle (12.) | ||||
Sun 8/18/193:30 PM | ||||||
(10.) Team TG | 4:2 | Carlstad United (6.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/24/192:00 PM | ||||||
(15.) BK Forward | 2:4 | Nyköpings BIS (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(12.) Gefle | 1:2 | Umeå FC (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(5.) Carlstad United | 3:1 | Bodens BK (16.) | ||||
(11.) Sollentuna FK | 1:2 | Karlslunds IF (7.) | ||||
Sun 8/25/192:00 PM | ||||||
(13.) Rynninge IK | 2:7 | Vasalunds IF (8.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Akropolis IF | 4:1 | Sylvia (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(3.) Karlstad BK | 4:1 | Linköping City (6.) | ||||
(10.) Team TG | 3:3 | Sandvikens IF (4.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/30/197:00 PM | ||||||
(7.) Karlslunds IF | 1:1 | BK Forward (15.) | ||||
Sat 8/31/192:00 PM | ||||||
(11.) Rynninge IK | 2:1 | Karlstad BK (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 3:1 | Sandvikens IF (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Sylvia | 1:0 | Gefle (13.) | ||||
Sun 9/1/192:00 PM | ||||||
(16.) Bodens BK | 0:2 | Akropolis IF (1.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) Vasalunds IF | 5:0 | Team TG (10.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(14.) Nyköpings BIS | 0:0 | Sollentuna FK (12.) | ||||
(5.) Linköping City | 1:0 | Carlstad United (6.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/7/192:00 PM | ||||||
(7.) Vasalunds IF | 2:1 | Bodens BK (16.) | ||||
(15.) BK Forward | 1:3 | Sollentuna FK (11.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) Carlstad United | 3:3 | Rynninge IK (13.) | ||||
Sun 9/8/193:00 PM | ||||||
(5.) Linköping City | 0:0 | Umeå FC (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(14.) Nyköpings BIS | 4:1 | Karlslunds IF (8.) | ||||
(3.) Karlstad BK | 1:2 | Akropolis IF (1.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(10.) Team TG | 0:3 | Gefle (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(4.) Sandvikens IF | 2:0 | Sylvia (9.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/14/192:00 PM | ||||||
(10.) Rynninge IK | 4:3 | Sandvikens IF (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) Karlslunds IF | 3:4 | Vasalunds IF (6.) | ||||
(13.) Sollentuna FK | 1:3 | Carlstad United (5.) | ||||
Sun 9/15/191:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 1:2 | Karlstad BK (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(14.) Gefle | 1:2 | Nyköpings BIS (11.) | ||||
(15.) BK Forward | 1:3 | Bodens BK (16.) | ||||
(9.) Sylvia | 3:1 | Team TG (12.) | ||||
(1.) Akropolis IF | 0:0 | Linköping City (7.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/21/193:00 PM | ||||||
(10.) Nyköpings BIS | 3:1 | Rynninge IK (12.) | ||||
(3.) Karlstad BK | 1:0 | Sylvia (9.) | ||||
Sun 9/22/191:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 2:1 | BK Forward (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(5.) Linköping City | 3:0 | Team TG (14.) | ||||
(16.) Bodens BK | 1:2 | Gefle (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) Carlstad United | 0:3 | Akropolis IF (1.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(6.) Vasalunds IF | 1:1 | Sollentuna FK (13.) | ||||
(4.) Sandvikens IF | 2:1 | Karlslunds IF (8.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/28/192:00 PM | ||||||
(16.) BK Forward | 2:3 | Sylvia (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Gefle | 0:2 | Linköping City (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) Karlslunds IF | 2:1 | Karlstad BK (3.) | ||||
(11.) Sollentuna FK | 3:1 | Sandvikens IF (4.) | ||||
Sun 9/29/191:00 PM | ||||||
(12.) Team TG | 3:0 | Rynninge IK (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) Akropolis IF | 2:1 | Umeå FC (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) Carlstad United | 4:3 | Vasalunds IF (7.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(15.) Bodens BK | 1:1 | Nyköpings BIS (10.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/5/191:30 PM | ||||||
(5.) Sandvikens IF | 2:2 | Bodens BK (15.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(14.) Rynninge IK | 0:1 | Gefle (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Sylvia | 1:2 | Vasalunds IF (7.) | ||||
Sun 10/6/192:00 PM | ||||||
(10.) Nyköpings BIS | 1:1 | Team TG (12.) | ||||
(2.) Umeå FC | 3:3 | Karlslunds IF (8.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(3.) Karlstad BK | 1:2 | Carlstad United (6.) | ||||
(1.) Akropolis IF | 2:1 | BK Forward (16.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Linköping City | 4:0 | Sollentuna FK (13.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/12/192:00 PM | ||||||
(14.) Rynninge IK | 1:3 | Sollentuna FK (12.) | ||||
(10.) Nyköpings BIS | 3:0 | Sylvia (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(3.) Karlstad BK | 2:0 | Sandvikens IF (6.) | ||||
Sun 10/13/191:00 PM | ||||||
(11.) Team TG | 3:0 | BK Forward (16.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) Karlslunds IF | 2:5 | Bodens BK (15.) | ||||
(13.) Gefle | 2:3 | Akropolis IF (1.) | ||||
(5.) Carlstad United | 2:1 | Umeå FC (2.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Vasalunds IF | 0:3 | Linköping City (4.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/19/192:00 PM | ||||||
(16.) BK Forward | 4:2 | Gefle (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) Sandvikens IF | 1:3 | Nyköpings BIS (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(10.) Sylvia | 2:2 | Carlstad United (5.) | ||||
(3.) Linköping City | 6:1 | Karlslunds IF (8.) | ||||
Sun 10/20/193:00 PM | ||||||
(1.) Akropolis IF | 3:1 | Vasalunds IF (7.) | ||||
(12.) Sollentuna FK | 1:2 | Team TG (11.) | ||||
(14.) Bodens BK | 4:2 | Karlstad BK (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) Umeå FC | 3:1 | Rynninge IK (15.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/26/193:00 PM | ||||||
(5.) Karlstad BK | 0:1 | Sollentuna FK (12.) | ||||
Sun 10/27/192:00 PM | ||||||
(8.) Nyköpings BIS | 2:1 | Umeå FC (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(15.) Rynninge IK | 1:2 | Bodens BK (14.) | ||||
(13.) Gefle | 2:1 | Karlslunds IF (10.) | ||||
(11.) Team TG | 1:4 | Akropolis IF (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Carlstad United | 2:1 | Sandvikens IF (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(6.) Vasalunds IF | 2:0 | BK Forward (16.) | ||||
Mon 10/28/197:00 PM | ||||||
(9.) Sylvia | 2:1 | Linköping City (3.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/2/192:00 PM | ||||||
Karlslunds IF | 1:4 | Carlstad United | ||||
BK Forward | 2:3 | Karlstad BK | ||||
Umeå FC | 3:0 | Team TG | ||||
Akropolis IF | 2:0 | Rynninge IK | ||||
Linköping City | 3:0 | Nyköpings BIS | ||||
Sollentuna FK | 0:1 | Gefle | ||||
Sandvikens IF | 1:3 | Vasalunds IF | ||||
Bodens BK | 7:0 | Sylvia |