- Date of birth/Age: Mar 23, 1995 (29)
- Citizenship: Slovakia
- Residence: Bratislava
- Referee: since 2010
Profile
Name in home country:
Filip Malárik
Date of birth/Age:
Mar 23, 1995 (29)
Citizenship:
Slovakia
Residence:
Bratislava
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
Competition | Competition | Appearances | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 77 | 1 | 0 | 2 | |||
Nike Liga - Relegation Group | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | ||
Slovnaft Cup | 3 | 9 | 0 | 0 | 0 | ||
MONACObet liga | 11 | 49 | 1 | 0 | 2 | ||
I. Liga starsieho dorastu | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 |
Nike Liga - Relegation Group
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
9 | May 11, 2024 | AS Trencin (2.) | Banska Bystrica (1.) | 2:0 | 5 | - | - | - |
Slovnaft Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Second Round | Aug 23, 2023 | MFK Vrbove | AS Trencin | 0:3 | 3 | - | - | - | |||||||||
Third Round | Sep 27, 2023 | Hamsik Academy | Podbrezova | 1:4 | 3 | - | - | - | |||||||||
Fourth Round | Oct 25, 2023 | Dyn. Malzenice | FC ViOn | 1:2 | 3 | - | - | - |
I. Liga starsieho dorastu
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
6 | Sep 23, 2023 | Dun. Streda U19 (9.) | Tatran P. U19 (13.) | 3:2 | 6 | - | - | - | |||||||||
14 | Dec 2, 2023 | Dun. Streda U19 (3.) | Ruzomberok U19 (6.) | 3:0 | 1 | - | - | - | |||||||||
17 | Mar 24, 2024 | FC ViOn U19 (8.) | Dun. Streda U19 (3.) | 1:1 | 7 | - | - | - |
MONACObet liga
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 30, 2023 | Dyn. Malzenice (14.) | Lipt. Mikulas (8.) | 0:1 | 3 | - | - | - | |||||||||
4 | Aug 19, 2023 | Povazska Byst. (6.) | Slavoj Trebisov (5.) | 5:0 | - | - | - | - | |||||||||
6 | Sep 1, 2023 | Pohronie (11.) | Tatran Presov (3.) | 0:3 | 8 | - | - | - | |||||||||
8 | Sep 16, 2023 | Puchov (2.) | Humenne (12.) | 0:1 | 5 | - | - | - | |||||||||
12 | Oct 14, 2023 | Slavoj Trebisov (8.) | Tatran Presov (3.) | 0:1 | 3 | - | - | - | |||||||||
16 | Nov 11, 2023 | Komarno (1.) | Humenne (6.) | 1:1 | 6 | 1 | - | - | |||||||||
17 | Nov 19, 2023 | Lipt. Mikulas (9.) | Tatran Presov (2.) | 0:2 | 3 | - | - | - | |||||||||
19 | Mar 9, 2024 | Dyn. Malzenice (14.) | Puchov (6.) | 0:2 | 3 | - | - | - | |||||||||
20 | Mar 17, 2024 | MSK Zilina B (6.) | Tatran Presov (2.) | 1:2 | 9 | - | - | 2 | |||||||||
24 | Apr 12, 2024 | Spartak Myjava (9.) | Komarno (1.) | 2:0 | 8 | - | - | - | |||||||||
27 | Apr 27, 2024 | Spisska N. Ves (16.) | Dolny Kubin (15.) | 1:1 | 1 | - | - | - |