Krasnoe Znamya Noginsk
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
League level:
Fourth Tier
Table position:
13
In league since:
1 year
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 21/22
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 15 | 8 | 1 | 6 | 1.67 | 24:26 | 164 |
Away record | 15 | 3 | 2 | 10 | 0.73 | 15:35 | 75 |
Overall balance | 30 | 11 | 3 | 16 | 1.20 | 39:61 | 120 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Wed Jul 14, 2021 | 5:00 PM | H | Kolomna | 4-2-3-1 | 3:0 | |||
Second Round | Wed Jul 28, 2021 | 6:00 PM | A | Saturn Ramenskoe | 4-2-3-1 | 450 | 0:2 | ||
Third Round | Wed Aug 11, 2021 | 5:00 PM | A | Peresvet | 4-2-3-1 | 0:2 | |||
group 9 | Wed Aug 25, 2021 | 4:00 PM | H | Enisey | 4-2-3-1 | 455 | 0:4 | ||
group 9 | Wed Sep 22, 2021 | 3:00 PM | H | KS Samara | 5-3-2 | 400 | 0:10 |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Jul 18, 2021 | 5:30 PM | H | Strogino Moscow | 4-2-3-1 | 250 | 3:1 | ||
2 | Sat Jul 24, 2021 | 9:00 AM | A | SKA Khabarovsk2 | 4-1-4-1 | 300 | 3:0 | ||
4 | Sat Aug 7, 2021 | 1:00 PM | H | FK Saransk | 4-2-3-1 | 300 | 0:5 | ||
5 | Wed Nov 17, 2021 | 1:00 PM | A | Kvant Obninsk | 4-2-3-1 | 1:1 | |||
6 | Sat Aug 21, 2021 | 4:00 PM | H | Kolomna | 4-2-3-1 | 300 | 5:3 | ||
7 | Sun Aug 29, 2021 | 4:00 PM | A | Rodina Moscow | 4-2-3-1 | 3:0 | |||
8 | Fri Sep 3, 2021 | 3:00 PM | H | Peresvet | 4-1-4-1 | 96 | 0:2 | ||
9 | Tue Sep 7, 2021 | 2:00 PM | A | Metallurg Vidn. | 4-2-3-1 | 70 | 2:3 | ||
10 | Tue Sep 14, 2021 | 2:00 PM | H | Saturn Ramenskoe | 4-4-2 double 6 | 150 | 0:1 | ||
11 | Sat Sep 18, 2021 | 12:00 PM | A | Khimki 2 | 4-2-3-1 | 100 | 1:2 | ||
12 | Sun Sep 26, 2021 | 2:00 PM | H | SKA Khabarovsk2 | 5-3-2 | 150 | 1:0 | ||
14 | Mon Oct 4, 2021 | 5:00 PM | A | FK Saransk | 5-3-2 | x | 1:0 | ||
15 | Sun Oct 10, 2021 | 2:00 PM | H | Kvant Obninsk | 4-2-3-1 | 250 | 1:1 | ||
16 | Thu Oct 14, 2021 | 1:00 PM | A | Kolomna | 5-3-2 | 6:2 | |||
17 | Tue Oct 19, 2021 | 2:00 PM | H | Rodina Moscow | 5-4-1 Diamond | 100 | 1:4 | ||
18 | Mon Oct 25, 2021 | 2:00 PM | A | Peresvet | 5-3-2 | 2:1 | |||
19 | Sun Oct 31, 2021 | 1:00 PM | H | Metallurg Vidn. | 4-4-2 double 6 | 3:1 | |||
20 | Thu Nov 4, 2021 | 1:00 PM | A | Saturn Ramenskoe | 4-5-1 flat | x | 5:0 | ||
21 | Wed Nov 10, 2021 | 1:00 PM | H | Khimki 2 | 4-5-1 flat | 100 | 0:5 | ||
22 | Sun Nov 14, 2021 | 2:00 PM | A | Strogino Moscow | 4-2-3-1 | x | 4:3 | ||
23 | Sun Apr 3, 2022 | 1:00 PM | A | Arsenal-2 Tula | 4-2-3-1 | 100 | 0:2 | ||
24 | Sun Apr 10, 2022 | 1:00 PM | H | Sakhalin | 3-4-3 Diamond | 150 | 2:0 | ||
25 | Sat Apr 16, 2022 | 1:00 PM | A | Fakel-M | 3-1-4-2 | 100 | 2:0 | ||
26 | Sat Apr 23, 2022 | 1:00 PM | H | FK Kaluga | 4-2-3-1 | 170 | 1:2 | ||
27 | Sat Apr 30, 2022 | 2:00 PM | A | Zenit Penza | 3-4-3 Diamond | 110 | 1:0 | ||
28 | Sat May 7, 2022 | 1:00 PM | H | Arsenal-2 Tula | 3-4-3 Diamond | 150 | 4:1 | ||
29 | Sat May 14, 2022 | 11:00 AM | A | Sakhalin | 3-4-3 Diamond | 50 | 1:1 | ||
30 | Sat May 21, 2022 | 2:00 PM | H | Fakel-M | 4-3-2-1 | 150 | 1:0 | ||
31 | Sat May 28, 2022 | 4:00 PM | A | FK Kaluga | 4-1-4-1 | 295 | 3:0 | ||
33 | Sun Jun 5, 2022 | 12:00 PM | H | Zenit Penza | 4-3-3 Attacking | 150 | 2:0 |
Table section Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 21/22
# | Club | Matches | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|
3 | FK Kaluga | 30 | 3 | 31 | |
4 | Arsenal-2 Tula | 30 | -11 | 30 | |
5 | Kvant Obninsk | 30 | -14 | 27 | |
6 | Znamya Noginsk | 30 | -22 | 27 | |
7 | Saturn Ramenskoe | 30 | -5 | 25 | |
8 | Fakel-M | 30 | -41 | 18 | |
9 | Metallurg Vidn. | 30 | -43 | 17 |